درباره دیجی بام

دیجی بام فعالیت خود را از سال 1398 به منظور ارائه انواع عایق رطوبتی تولیدی داخل ایران آغاز نمود. این شرکت با استفاده نیروهای متخصص و با تجربه، محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب را تهیه و ارائه می نماید.
دیجی بام قصد دارد در آینده نزدیک و طبق برنامه های تدوین شده، علاوه بر تهیه و معرفی بهترین عایق های رطوبتی تولیدی در سطح کشور محصولات جانبی صنعت عایق و نیز محصولات مرتبط مانند پرایمر ها و انواع قیرهای عایق کاری و ارائه بهترین قیر های راهسازی با طبقه بندی های نفوذ و عملکردی را نیز معرفی و در اختیار مصرف کنندگان داخلی و خارجی قرار دهد.
ارائه خدمات به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.
ارسال کالا به شیوه های مختلف، تخفیف به مناسبت های مختلف، خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم. شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام، جهت خرید هر یک از محصولات ما از دسته بندی محصولات بالای صفحه، و جهت اخذ نمایندگی از صفحه درخواست نمایندگی  اقدام کنید.


درباره فروشگاه اینترنتی دیجی بام

مسافت های طولانی، عدم امکان مقایسه گونه های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد، و از همه مهم تر کمبود وقت، سبب می شوند که امروزه خرید کردن به فعالیتی دشوار و وقت گیر تبدیل گردد.
دیجی بام از سال 1398 در زمینه ی فروش انواع عایق رطوبتی (ایزوگام) شرکت های معتبری مانند آذربام فعالیت دارد. دیجی بام در راستای مشتری مداری و با هدف توسعه ی شبکه ی فروش خود، و جهت حل مشکلات خریدهای سنتی و فیزیکی، فعالیت تجارت الکترونیکی را نیز در دستور کار خود قرار داد و در همین راستا اقدام به انتشار وب سایت فروشگاهی خود نموده است. 

دیجی بام اکنون با اتکا به تجربه های خود در تجارت و مشتر‌ی مداری و با بهره گیری از جدیدترین فناوری ها در صنعت ارتباطات، اقدام به ایجاد مركز خريد اینترنتی عایق نموده تا خرید بار دیگر عملی لذت بخش برای مشتریان پر مشغله در عصر ارتباطات باشد.
هدف مدیران دیجی بام خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تأمین رضایت حداکثری آن ها است. خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد. شما بدون اتلاف وقت، در راحت ترین مکان ممکن (منزل، محل کار، یا ...)، قادر خواهید بود متنوع ترین محصولات را با هم مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی، بهترین گزینه را انتخاب نمایید. شما می توانید جهت ثبت سفارش و خرید به صورت عمده از طریق منوی محصولات همین صفحه اقدام کنید.